Налаштуйте свою свідомість на хвилю успіху!

227

Ввімкніть радіоприймач на улюбленої хвилі. З динаміків поллється музика приємна серцю і на душі стане тепліше. Приємна музика підніме настрій, життя стане набагато веселіше і приємніше. При гарному настрої удача йде поруч з вами і ніщо не зможе затьмарити ваше існування.

 

Налаштуйтеся на краще.

 

Таким же чином налаштувати свою свідомість на постійну позитивну хвилю.

 

Гарний настрій для вас звичайним станом…

Ви будете притягати хороші події і корисні зв’язки…

Оточіть себе позитивними людьми…

Ввійдете в потік успіху і везіння…

… все це чекає на вас, якщо ви будете кожен день робити цю вправу:

 

Вправа «Позитивна шизофренія»*

 

Прокидаючись вранці, потягніться і скажіть собі такі заповітні слова:

 

Сьогодні відбудеться щось дуже гарне і корисне для мене!

Всі події цього дня ведуть мене до успіху!

 

Вимовте ці дві фрази всього 3 рази, прокинувшись вранці. Промовляючи цю фразу, ви як ніби налаштовуєте себе і свою свідомість на пошук позитиву та нових можливостей, які відкриваються перед вами протягом дня. Кожен день вас чекатимуть нові можливості і перспективи. Спробуйте прокидатися з цим словами-7 днів поспіль, і результат не змусить себе чекати.

 

* Назва придумана мною і передає виключно позитивну інформацію (пожартував)))

 

Відгук учасниці тренінгу.

Олена Владимирова (ПП Ріелтор, 37 років, Київ).

Приблизно півроку тому була на тренінгу Євгенія. Всього за 2 хвилини мені пояснили, як робити цю вправу. Власне, назвати це вправою важко. У перший день, коли я собі сказала ці слова вранці, нічим особливим не вирізнявся. Можливо, я сама не вірила в те, що це може працювати і принести хоч який-небудь ефект. Але, я на наступний ранок почала свій день саме з цих слів: «Сьогодні точно відбудеться щось особливе. Головне-уважно дивитися по сторонам». Я спробувала, і у мене вийшло. Ця настройка, спонукала мене звертати увагу на всіх людей, що трапляються мені протягом дня. Тепер я уважно вдивляюся в співрозмовника і намагаюся побачити в ньому підказку. Кожен раз я питаю, навіщо мені доля дала саме цієї людини? Теж саме відбувається і з подіями. Саме тоді я почала розуміти сенс фрази «Все, що не вбиває нас, робить нас сильнішими». Кожна подія в моєму житті веде мене до мого щастя, тільки треба вміти це розгледіти. Я піймала себе на думці, що кожен день я з нетерпінням чекаю і точно знаю: він принесе мені щось нове і хороше.

Як прекрасно прокидатися з посмішкою на обличчі – це блаженство — скажу я вам.

.

.

Налаштуйте свою свідомість на хвилю успіху!

.

 


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається