Мріяти не шкідливо, шкідливо не мріяти

213

Дитинство — чудова країна! Світ, у якому ми могли бути ким завгодно і де завгодно. Віддаючись без залишку своєї фантазії, ми переносилися в самі прекрасні місця та проживали самі захоплюючі пригоди. У своїх мріях ми ставали принцесами, докторами та міліціонерами. Ну хто ж не хотів стати космонавтом?

Але, час іде…. ми ростемо… ми дорослішаємо… і все настійніше ми чуємо голос дорослого світу: «хватить мріяти, повернися на землю!». І ми, як слухняні члени суспільства, під його гнітом приймаємо загальні правила гри. І ось вже до полнолетию всі ми переконані: «Мріяти — це погано, марно і НЕСОЛІДНО». Вступаючи у доросле життя, ми перестаємо піддаватися мріям. Чи добре це? Що таке мрії і що вони нам можуть дати?

«Мріяти не шкідливо, шкідливо не мріяти»

Анекдот-притча:

Прожив мужичок своє життя спокійно, гідно і «правильно». Помер. Потрапив в рай. Заводить його Бог у ворота і показує йому нове життя… ось твоя вілла на море, ось твій білосніжний лімузин, ось твої багатства і комфорт…

Запитує мужичок з подивом: «Господи, чому ти не дав мені все це тоді, коли я жив на землі?»

І відповів йому Бог: «Ну ти ж сам просив: «господи, дай мені хоча б «копійку», про все це ти навіть НЕ МРІЯВ!»

Як часто ви мрієте? Про що ви мрієте?

Багато хто боїться мріяти, помилково вважаючи, що мрії відривають їх від реальності. Це не так. Навпаки, мрії допомагають цей світ зробити більш реальним. Як? — запитаєте ви.

Мрії — це те місце, де ми можемо сміливо експериментувати зі своїм життям. Саме в мріях ми приміряємо на себе нові ролі і події. Примірявши ту чи іншу роль і проживши яку-небудь подію, нам стане зрозуміло, що в цьому нам би сподобалося, а що ні. Придаваясь мріям, ми чіткіше усвідомлюємо свої бажання і потреби. Усвідомлюючи свої потреби, ви робите своє життя більш усвідомленим, у вас все рідше і рідше виникає стан «хочу сам не знаю чого». Вас не відвідують напади невиразною незадоволеності життям. У свою чергу, усвідомлюючи свої бажання, ви в силах ліквідувати причину незадоволеності. Іншими словами, розуміючи свої бажання, ви можете наповнити своє життя радістю і душевним комфортом.

Під час ваших мрій народжується ваша справжня МРІЯ. Та сама МРІЯ, яка здатна завойовувати країни і континенти, піднімати людину вище хмар і освоювати незвідані глибини, надихає всіх і вся на найбільш грандіозні і мужні подвиги. МРІЯ, яка заполоняє всі ваші думки і всю вашу життя. МРІЯ надає сенсу всім вашим діям і всього вашого життя.

Самий нагальне питання для всього людства: «У чому сенс життя?».

ІМ’Я, сенс життя в слідуванні за своєю МРІЄЮ, в реалізації Вашої МРІЇ.

Чому багато Люди проводять все своє життя в пошуках сенсу життя — вони розучилися мріяти! На жаль, з роками ми втрачаємо цю здатність. Мріяти теж потрібно вміти.

Мрія — дороговказ у житті людини!

«Мріяти не шкідливо, головне вміти!»

Вправа: «Моя мрія»

Вам знадобиться 15-20 хвилин вільного від турбот часу.

Умова №1: Максимально зосередитеся на цьому дивовижному вправі. Не відволікайтеся.

Постарайтеся на час виконання цієї вправи забути про буденні проблеми та побутових питаннях.

Прийміть зручну позу і відпустіть свої думки у вільний політ, нехай вони вільно приходять і вільно залишають вашу свідомість. Нехай ваш внутрішній критик і скептик на час «відключиться». Дуже важливо щоб псевдореалізм не заважав Вам купатися в мріях.

Пофантазуйте:

— про що ви мріяли в дитинстві;

— про те, що ви хочете більше всього;

— як ви бачите своє життя в ідеалі;

— де і ким ви хотіли б працювати;

— щоб ви зробили, маючи необмежені можливості;

— яким би ви хотіли бачити себе через 10 років, якщо б могли втілювати в життя всі свої мрії.

Умова №2: Повністю дайте своїм мріям. Вимкніть внутрішнього критика, який всі ідеї «апробує» на реальність або здійсненність. Цей критик заважає Вам і Вашим досягненням. Дозвольте собі мріяти!

Умова №3: Під час мрій постарайтеся конкретизувати свою мету. Якщо це робота — то яка. Якщо це машина, будинок, відпочинок — то де. Мрійте про себе і на благо себе.

Умова №4: Робіть цю вправу регулярно! В транспорті. В душі. Під час їжі…

Що дає нам мрій?

У мріях ми відкриваємо себе і свої переваги. У мріях ми вимальовуємо свої бажання. Бажання ми можемо перевести в прагнення і цілі. Що може бути вдячніший, ніж реалізація своїх цілей?

Цілеспрямована людина — вільний від хандри і депресії. Йому ніколи!

Разом:

Мрія ==> Бажання ==> Мета ==> Життя, наповнене сенсом!

Мрія — основа щасливого життя.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається