МЛМ: «За» і «Проти»

202

Для всіх бажаючих почати свій бізнес, рекомендую звернути увагу на мережевий маркетинг, або іншими словами, МLМ. Це один з найпростіших способів почати заробляти пристойні гроші своїм розумом і винахідливістю. Для вступу в MLMкомпанію, Вам не знадобиться велика кількість стартового капіталу, перший внесок в середньому від $ 0 до $ 300. Традиційно, за ці гроші новачок отримує стартовий пакет з продукцією, для початку своєї роботи.

 

Слід зауважити, що словом «бізнес» називають кар’єру людини в мережевій компанії. Саме на це слово і «купується» більшість початківців.

 

Основні завдання людини будує MLM кар’єру:

— поширення товару або послуги компанії;

— залучення нових співробітників (членів команди);

— розвиток і підтримка членів своєї команди.

 

У цьому виді бізнесу, успіх залежить тільки від вашої підприємливості, бажання досягти успіху та наполегливості. Все це проявляється в поведінкової гнучкості — здатності навчатися і змінюватися в залежності від потреб бізнесу.. Кар’єра в MLMвідрізняється від найманої праці повною відповідальністю за результат, що лежить на самій людині.

.

Для того щоб успішно займатися цим видом бізнесу Вам необхідно:


1. Вміння спілкуватися і налагоджувати взаємини. У цьому бізнесі життєво важливо наявність постійних клієнтів, саме вони забезпечать необхідний рівень продажів. Вчіться розмовляти з людьми. Будьте чесними зі своїми клієнтами. Довіру ваших клієнтів до Вас – запорука стабільного прибутку.


2. Вміння продавати. Якщо ви увійшли в цей бізнес – настійно рекомендую деякий час присвятити освоєння азів «мистецтво продажів». У багатьох
MLMкомпаніях існують стандартні тренінги з продажу, які проводяться регулярно, відвідайте їх. Усі вкладені кошти окупляться досить швидко і принесуть Вам чималий прибуток.


3. Наполегливість. Головна проблема для тих у кого не виходить розбагатіти – відсутність терпіння і наполегливості у досягненні своєї мети. Всім потрібно «багато і зараз» і не всі розуміють, що капітали створюються роками. «Швидкі гроші» — скоріше випадковість, ніж плоди зусиль і, найчастіше, не приносять їх власникові необхідного комфорту. Починаючи
MLMбізнес, налаштовуйтесь на 2-5 років цілеспрямованої та наполегливої праці.
Ваша наполегливість дає вам:
— безцінний досвід підприємництва;
— досвід грамотного розпорядження грошима з максимальним ефектом;
— підвищення вашої самооцінки;
— зробить вас успішним і багатим людиною.

 

У чому ж принадність MLM?

 

Вся система мережевого маркетингу побудована на принципі «успіх бізнесу в цілому залежить від величини особистого успіху кожного члена мережі». Кожна людина, що знаходиться вище тебе по кар’єрних сходах, особисто зацікавлений у тому, щоб ти був максимально успішний. Кожного новачка навчать всьому необхідному, покажуть як робити, підтримають у важку хвилину, підбадьорять, надихнуть.

 

При виборі мережевої компанії, зверніть увагу на наступні моменти:

 

1. Історія компанії. Як довго ця компанія існує на ринку. Чи є в Україні люди вже домоглися великих успіхів. Вибирайте компанію з сильною історією.

 

2. Система навчання і підтримки. Дізнайтеся яке навчання вам належить. На що це навчання спрямоване (тільки на продаж товару, або продаж та особистісний розвиток людини). Хто платить за навчання. У більшої частини компаній, навчання безкоштовне.

 

3. Хто буде вашим наставником. Зверніть увагу на того, хто буде стояти па кар’єрних сходах над вами (зазвичай, це той чоловік, який запрошує вас підключитися). Наскільки ця людина успішна в тому, що він вам пропонує. Можливо, є сенс поспілкуватися з тими людьми хто стоїть над ним і заручитися їх підтримкою.

 

Рекомендую прочитати:

 

Ренді Гейдж
«Як побудувати багаторівневу грошову машину»
Завантажити >>>

 

Ог Мандино
«Найбільший торговець у світі»
Завантажити >>>

 

Френк Беттджер
«Вчора невдаха — сьогодні процвітаючий комерсант»
Завантажити >>>

 

Роберт Т. Кіосакі і Шарон Лечтер
«Бізнес-школа» Для тих, кому подобається допомагати іншим. Вісім цінностей мережевого маркетингу, не пов’язаних з грошима.
Завантажити >>>

 

 

Я і MLM.

 

Можливо ви мене запитаєте: «Чому ви, Євгеній, не в MLM

Відповім на Ваше запитання. У мене є досвід створення кар’єри в мережевому маркетингу, і зараз я серйозно подумую над тим, щоб створити свою компанію, яка буде працювати за принципом MLM. Сьогодні я на тому рівні розвитку, коли мене цікавить створення власних бізнес-систем.

 

Я схвалюю і підтримую прагнення людей почати свій бізнес, і MLMє однією з тих можливостей, яка дозволяє це зробити швидко і без великого стартового капіталу. Відверто можу сказати: якщо б років 10 тому мене познайомили з системою мережевого маркетингу, я обов’язково вступив би в це бізнес.

 

Грошей Вам!

.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається