Міцна сімя – це джерело особистісної сили людини

176

Сім’я має саме пряме відношення до успіху людини. Скажу ще більше: саме сім’я і якість стосунків усередині сім’ї, безпосередньо впливає на успішність і досягнення людини в соціумі.

За даними американських дослідників, 76% мільйонерів, які зробили стан своїми руками, складаються в шлюбі більше 14-ти років. Над цією статистикою варто серйозно задуматися.

 

Сім’я для людини може бути джерелом натхнення та особистої сили. Також, сім’я здатна бути бездонною прірвою, в якій зникають прекрасні люди і перспективні починання. Інвестуйте свою увагу і зусилля в сім’ю, і ви отримаєте потужний внутрішній ресурс і стійку платформу для розвитку та великих досягнень

 

На кожному тренінгу, ми піднімаємо цю тему, як одну з основоположних для успішності. І сьогодні, я ділюся з вами основними принципами, на які необхідно спиратися при створенні міцної і дружної сім’ї.

 

Принципи створення міцної сім’ї.

 

Дозвольте чоловікові бути Чоловіком, а жінці бути Жінкою.

 

Кожен член сім’ї має виконувати свою роль.

 

Чоловік повинен бути чоловіком. Це означає, що вся відповідальність за важливі рішення сім’ї лежить саме на ньому. Він вказує шлях, по якому йде сім’я, і веде сім’ю туди. Основне завдання чоловіка – реалізація свого потенціалу і досягнення в соціумі. Жінка пробачить чоловікові будь-які помилки і невдачі, але ніколи не пробачить бездіяльності. Чоловіки, реализовывайтесь! Жінки, дозвольте своєму чоловікові реалізуватися, і нехай поруч з вами він відчуває себе сильним і мужнім.

 

Жінка повинна бути жінкою. Це означає, що жінка знаходить себе з сімейному вогнищі і дітей. Роль чоловіка досягати і прагне, роль жінки – наповнювати чоловіка своєю любов’ю і турботою. В ідеалі, жінка працювати не повинна! Точніше, вона може займатися кар’єрою або бізнесом, але тільки від надлишку вільного часу і в своє задоволення. Чоловіки, захистите свою жінку від соціальних турбот (гроші, досягнення мети). Зробіть так, щоб ваша жінка була спокійною і захищеною поруч з вами.

 

Чого хоче жінка і чого хоче чоловік.

 

Жінка хоче від чоловіка отримувати безумовну любов і захист.

Чоловік хоче отримувати від жінки безумовна повага і визнання його лідерства.

Жінки дайте чоловікові безумовну повагу та у відповідь ви отримаєте безумовну любов.

 

Вживайте слово «Ми» замість слів «Я і ти»

 

«Ми» – це єдність і щось цілісне.

«Я і ти» — це дві планети і між ними є відстань, а іноді, ціла прірва.

Використовуйте «Ми» — це коротке слово з потужним ефектом впливу на свідомість людини. Завдяки цьому речі, створюється відчуття причетності до чогось більшого, і ти вже не уявляєш своє життя без «Нас».

Корисні слова – ідеологічні синоніми: «Разом», «Удвох», «Спільно», «Наше» – «Наші» і т. д.

Приклад для вашої практики: спробуйте фразу: «Я хочу, щоб ти зробив те-то і те-то…», замінити на фразу: «Нам буде добре, якщо у нас буде те-то і те-то. Зроби це для нас, будь ласка».

 

Проводите спільне час пригоди.

 

Битовуха – ось корінь більшості сімейних негараздів.

Монотонність існування здатна вивести зі стану комфорту будь-якого чоловіка. Придумуйте пригоди!

Тут всі засоби хороші. Наприклад: спільна прогулянка в парку, відвідування театру чи кіно, поїздка в гості до друзів, спільний відпочинок на курорті, заняття парними танцями, заняття спортом.

Особливий шарм у ваші відносини внесе спільне переживання сильних емоцій. Суть емоції не так важлива, важлива її сила і спільні переживання – це дуже зближує людей. Один з моїх учнів, влаштував своїй дружині затяжний парний стрибок з парашутом. Трохи пізніше, я слухав її розповідь: «Ми разом, на літаку… а потім висота… земля під ногами… драйв… круто!».

 

Займайтеся сексом один з одним.

 

Секс в сім’ї – дуже важлива складова.

Коли закінчується секс, починаються претензії і скандали. За скандалами слід накопичення образ і агресії. Чим це може закінчитися, ми не будемо обговорювати.

Давайте, краще, займемося сексом з коханою людиною.

Шукайте варіанти, щоб підтримувати свіжість ваших сексуальних відносинах. Виражайте свою любов через поцілунки і ласки. Будьте уважні до бажань і почуттів свого партнера. Говоріть про секс. Експериментуйте. Створюйте свій інтимний світ, у якому ви обоє щасливі і задоволені.

 

Будьте уважні один до одного.

 

Члени міцних сімей — хороші слухачі. Вони з однаковим інтересом і увагою вислуховують і старих, і малих. Вони підкреслюють, що розмова їм важливий і цікавий. Дотримуйтеся «золотого правила» — слухати не вухами, а серцем.

Частіше дивіться один одному в очі.

Критикуйте акуратно. Навіть якщо критика обґрунтована, форма її подачі більш важлива, ніж зміст. Наприклад, не варто говорити: «Ти завжди робиш те-то і те-то». Цю фразу краще замінити: «Ти завжди все робиш чудово, але в цей раз у тебе вийшло не дуже добре. Як ми можемо вирішити це питання?».

І найважливіше: робіть один одному компліменти! Чим довше ви разом, тим більша кількість похвали повинно звучати у вашій родині.

 

Залишайтеся самими собою.

 

Міцна сім’я неможлива, якщо одна з її половинок перебуває в душевному дискомфорті.

Особистий комфорт і ваша внутрішня гармонія – це перший пункт в списку пріоритетів щасливої людини. Кохана людина перебувати на другому місці, до друзів і улюбленої справи.

Залишу цей пункт без пояснень, для польоту ваших думок і моїх нових постів…

 

 

* * *

 

На додаток до цього посту, рекомендую прочитати: «Любов – це здатність дарувати»

 

Любові Вам!


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається