Любов – це здатність дарувати

304

Весь минулий вівторок, я провів у редакції журналу Наталі. Мене запросили брати участь у цікавому експерименті під робочою назвою «Чоловік і дружина-одна сатана». Суть експерименту полягала в тому, щоб з 8-ми чоловік, психологи у процесі спілкування визначили, хто кому доводиться чоловіком і дружиною. Процес участі і сам експеримент видався досить цікавим і захоплюючим. Результати експерименту, ви зможете дізнатися зі сторінок журналу. Номер і дату виходу я вам обов’язково повідомлю.

Я визначав пари учасників за принципом: як вони доповнюють один одного. Нижче наводжу текст моїх коментарів з цього приводу. Мої коментарі представлені в тому вигляді, в якому вони написані. В журналі, вони можуть бути дещо відкориговано.

Коментар для журналу «НАТАЛІ»:

У сімейної психології є аксіомою: кожна людина, незалежно від фінансового та фізичного стану, завжди має в своєму оточенні сім потенційних кандидатів на роль чоловіка або дружини. Вибір є завжди! Чому ми вибираємо тих чи інших партнерів, адже не секрет, що бажане не збігаються з дійсністю.

Є дві правди: красива і справжня. Якщо запитати дівчину про те яким має бути чоловік, ми почуємо у відповідь багато гарних слів і побажань: розумний, уважний, ніжний, чемний, сильний, цілеспрямований і т. д. і т. п…. Все це буде та сама, гарна правда. А справжня правда в тому, яких партнерів, що насправді ми обираємо.

При виборі партнера для життя, ми спираємося на глибинні (підсвідомі) установки про те, яка повинна бути сім’я. Джерелом цих установок є і завжди буде образ тієї сім’ї, в якій виріс чоловік. Якщо бути уважним, то зовсім не важко відстежити в своїй дружині звички своєї матері, а в свого чоловіка образ свого батька. Ми вибираємо собі один одного, виходячи з наших підсвідомих установок — психоемоційних ролей та очікувань від партнера. Наприклад: якщо дівчина росла в сім’ї, де главою була мати, то і чоловіка вона буде вибирати, щоб відповідав її неусвідомленої потреби і дав можливість бути в сім’ї лідером.

«Два чоботи – пара»

Міцна (зовсім не обов’язково дружна) сім’я створюється за взаємною згодою обох партнерів. Дві людини в сім’ї повинні доповнювати один одного і реалізовувати глибинні очікування один від одного. Коли ці установки збігаються, то нас чекає міцний і тривалий союз.

Як можна визначити пару подружжя:

— за однаковим сленгу, який неодмінно виникає в їх маленькому колективі;

— за схожим стилю одягу;

— за загальним дітям))) (жарт)

14.04.2010.

.

Думки з приводу сім’ї.

Участь в експерименті наштовхнуло мене на думки про те, наскільки часто люди, які перебувають у шлюбі, зайняті внутрішніми розбірками між собою, міжусобними війнами. Маса часу подружжя йде на те, щоб виставити свою позицію і принципи перед партнером і відстоювати їх. Часто, союз двох людей нагадує поле битви, або поле брані, на якому повинен бути переможений. Ось такий буває БРАК.

Любов – це здатність віддавати іншому, без очікування взаємності. Щасливий союз складається їх двох людей, здатних і охочих подарувати один одному все. Думки таких людей: «Що я можу зробити для коханої людини?».

Обидва людини в такому союзі розвиваються і розквітають. Любов наповнює людей енергією, життям, подружжя наповнюють одне одного. Ти отримуєш любов, віддаючи її. Чим більше ти віддаєш, тим більше отримуєш.

Тут, як ніде раніше, доречно згадати про «Закон дарування». Закон говорить: «Для того щоб отримати, необхідно віддати. Якщо ти хочеш отримати любов, навчися віддавати її». Це схоже на камін – для того щоб обігріти сімейне вогнище потрібно вкласти дрова, сірники і свою увагу.

Любов – це здатність дарувати.

Описане мною нагадує ідеальну картину, і це правда. А до чого прагнути, якщо не до ідеалу?

***

p.s.

Часто подібні думки до людей приходять в ті моменти, коли вже нічого не можна змінити. Зробіть подарунок своїй коханій людині прямо сьогодні.

Бережіть Кохання!

.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається