КУЛІ Є! Опрацьовуємо грошові блоки і обмеження.

185

У далекому 2006 році, на тренінгу «Грошова Машина»я задав питання: хто вірить в те, що кулі є? З 17 учасників тренінгу, тільки одна дівчина підняла руку і сказала, що веритв це.Комічність цієї ситуації в тому, що ця дівчина була мешканкою США.

Всі українці, в той день,відповіли негативно на це просте запитання.

Кулі не буває?

Завдяки лихим 90-м, в свідомості людей міцно засіла думка про «кидалово і розлучення». Саме в ці дні отримали особливу актуальність приказки: «Безкоштовний сир може бути тільки в мишоловці» і «За все треба платити». Часто ці фрази звучать і сьогодні, особливо, з вуст песимістів і «реалістів». Результатом всіляких наперстків, миттєвих лотерей та фінансових пірамід є те, що сьогодні люди з великою пересторогою ставляться до «грошовим» пропозиціям інших людей і організацій. На пропозицію «Давай допоможу!», ми відповідаємо «Не потрібно, я сам». Даний відповідь швидше автоматичний і заснований на типовому способі мислення «За все треба платити». Приймаючи допомогу та подарунки від інших людей, людина часто, за звичкою шукає підґрунтя. Він побоюється, щоб за цей подарунок не довелося заплатити потрійну ціну.

З іншого боку, кожен з нас може легко допомогти іншому (найчастіше абсолютно чужого) людині абсолютно безоплатно. Думаю і Ви, дорогий читачу, регулярно робите такі подарунки іншим людям.

На грошових тренінгах, я проводжу дві вправи. Вони завжди робляться підряд, один за одним. Перша вправа полягає в тому, щоб вийти на вулицю і у перехожих попросити подарувати тобі 1 гривню. Необхідно зібрати 5 гривень від п’яти різних людей. Друге завдання для учасника, роздати 5 гривень, по одній гривні, п’яти незнайомим людям на вулиці. Я зараз не буду пояснювати зміст цих вправ, нехай це буде для вас сюрпризом на тренінгу. Важливо те, що перше завдання виконується швидше і це завдяки тому, що люди легко можуть дати зовсім незнайомій людині (учаснику тренінгу) свої гроші, і з величезною працею люди приймають подарунки від інших людей (учасників тренінгу). Іноді люди просто відмахуються від пропонованих грошей і спішно йдуть з місця події.

Ще одна форма прояву грошового блоку, коли людина не здатна спокійно прийняти дорогий подарунок. Все це супроводжується словами: «Ну що ви, не треба було…» або «Давайте я вам гроші дам…».

Вчимося приймати подарунки.

Прочитайте цей текст:

Ми всі перебуваємо в потоці. Кожен день, інші люди роблять щось корисне і важливе для мене. Кожен день, я допомагаю іншим людям зробити їх життя кращим і комфортнішим. Я допомагаю, і мені допомагають. Я віддаю, і до мене приходить. Потік достатку проходить через мої руки і руки людей, які мене оточують. Я спокійно і з вдячністю приймаю все, що дарує мені життя. Я з задоволенням і спокійно допомагаю іншим людям. Я з вдячністю приймаю допомогу та подарунки від інших людей. Ми всі перебуваємо в потоці. Я приймаю і я віддаю. Я віддаю і я приймаю. Мене оточують добрі люди, які хочуть мені допомогти. Я допомагаю іншим людям, коли можу, і роблю це із задоволенням. Я перебуваю в потоці достатку. Я з вдячністю приймаю все, що дарують мені люди. Я з вдячністю приймаю допомогу інших людей. Я дякую Богові за все те, що він дає мені в моєму житті. Я відкритий для його благ!

Читайте цей текст три-чотири рази на день, протягом місяця. Просто читайте, намагаючись розуміти і відчувати сенс написаного. Вже після першого прочитання ви почнете переносити позитивні переконання в своє життя. Спочатку завдяки запам’ятовуванню прочитаного, а пізніше, почнете застосовувати неконтрольовано (автоматично). Це буде виражатися у збільшенні добрих послуг і допомоги з боку оточуючих.

Ви самі здивуєтеся, яка кількість людей будуть вам допомагати. Все що від вас потрібно – це НЕ відмовляти, і приймати всю допомогу спокійно і з вдячністю.

І в ув’язненні:

Якщо хочете більше розібратися з негативними переконаннями та грошовими блоками, запрошую вас взяти участь у тренінгу «Грошовий магніт». Протягом тренінгу ми активно опрацюємо всі можливі «затики» і обмеження. Окрема частина тренінгу присвячена саме опрацювання обмежуючих переконань. Точно знаю, що особистий контакт на тренінгу дає в рази більше ніж будь-яка стаття.

Грошей Вам!

.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається