Інтуїція вирішує Ваші проблеми

208

Відкрив для себе чудовий прийом, який дозволяє максимально інтуїтивно генерувати відповіді і рішення на самі різні життєві тематики: особисте життя, бізнес, взаємини з людьми тощо…

 

Прийом інтуїтивного пошуку рішень «Дельфійський Оракул»

 

Складіть список з 5-10 хвилюють у даний час проблем.

 

Сформулюйте кожну з них у вигляді відкритого питання (питання, на яке не можна відповісти коротко, питання, на яке потрібно дати розгорнуту відповідь). Запишіть кожен з них на окремій картонці і покладіть в кишеню, гаманець або інше легкодоступне місце.

 

Протягом дня у вільний час (або виділивши особливу під час вправа) виберіть одну з карток, не знаючи, що на ній записано.

 

Задайте собі таке питання: Яку відповідь на це питання дає моя підсвідомість. Запишіть 2-3 образу або слова, які першими прийдуть вам у голову.

 

Прочитайте, що за проблема записана на картці. Постарайтеся зв’язати записане з проблемою і можливими рішеннями, використовуючи асоціативне творче мислення.

 

Цей прийом має посилену «інтуїтивну ефективність». Спочатку – відповідь на питання, який не знає свідомість. А потім – пропозиція вашій свідомості асоціативних зв’язків.

 

Як ви бачите, прийом простий в розумінні і виконанні.

Навіть при невеликому досвіді застосування (2-3 рази) ви здатні відкривати в собі інтуїтивні канали доступу до інформації і рішень.

 

У мене до Вас прохання:

Спробуйте використовувати цей прийом щодо до своїх проблем і напишіть про отримані результати.

 Рекомендую прочитати:

Прийоми, що сприяють відкриттю інтуїтивних здібностей

Інтуїція в особистому житті і бізнесі

Корисних інсайтів Вам!

.

los angeles dentist

Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається