Інтуїція в особистому житті і бізнесі

264

Інтуїція в особистому житті і бізнесі

На одному з тренінгів центру «Розвиток» ми провели експеримент з отримання інтуїтивних відповідей. Я розгорнув фліпчарт і написав на ньому число від 0 до 9. Всі учасники намагалися вгадати написане мною число. Було багато спроб і всі учасники намагалися відстежити джерело вірних відповідей. В результаті цього експерименту група прийшла до висновку: перший відповідь, який «прийшов на розум», є найбільш достовірним. Чим менше думаєш, тим більше чистий інтуїтивний відповідь ти отримуєш.

 

Здавалося б, все досить просто, задаєш питання — отримуєш відповідь і користуєшся ним. Але що ж заважає людині діяти таким чином? Йому заважає логіка і сумніви. Логіка включається через одну секунду після початку роздумів над відповіддю. Як правило, логіка в кілька разів голосніше інтуїції, і людина не в змозі «почути» спокійний і тихий голос інтуїтивних відповідей.

 

Інтуїцією володіє кожна людина! У житті кожного з нас були моменти, коли саме інтуїція диктувала нам відповіді і контролювала нашу поведінку. Часто таке трапляється в моменти смертельної загрози для життя людини.

 

Як відкрити в собі інтуїцію?

 

Не слід чекати небезпеки і ризикувати життям для того, щоб відкрити і використовувати свої інтуїтивні здібності. Можна вже сьогодні потренуватися «чути» свою інтуїцію.

 

Ось одне з легких вправ для початківців інтуїтів на кожен день.

Коли до вас дзвонить людина з незнайомого номера, не піднімаючи трубку, дайте відповідь на питання: «Хто це-чоловік чи жінка?». Не намагайтеся думати логічно — просто отримаєте швидкий відповідь і перевірте себе.

При кожному вгадуванні згадуйте, де і як з’явився цей відповідь. Відстежуйте джерело достовірних відповідей і перевіряйте його.

По мірі відкриття «шостого почуття», спробуйте ускладнювати питання. Наприклад: «Хто дзвонить? Я знаю цієї людини? Як його звуть? Причина дзвінка?»

 

Для всіх зацікавлених рекомендую.

 

Прочитати книгу Лори Дей «Самовчитель з розвитку інтуїції»

Завантажити =>

 

Завантажити комп’ютерний тренажер «Карти Зеннера».

Завантажити =>

 

Що робити далі?

 

Коли ви досить потренуєтеся, і у вас почне виходити, поступово впроваджуйте інтуїтивні відповіді в своє життя. Спочатку в незначних моментах, а потім у більш глобальних.

 

На закінчення, інформація до роздумів: за даними соціологічних досліджень, проведених у 2003 році в Росії, до 70% рішень у бізнесі приймається на основі «передчуття» (інтуїтивно).

 

Вірних відповідей Вам!

.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається