Хочеш збільшити доходи – міняй оточення розумно.

236

Хочемо ми того чи ні, але доходи людини залежать від того, хто знаходиться поруч з ним. Живе спілкування з різними людьми передбачає обмін думками і поглядами на життя. Навіть якщо ви не згодні з точкою зору свого співрозмовника, то при наполегливому повторенні цієї точки зору, вона починає «проростати» у вашій свідомості, і дуже скоро це стає вже вашим світоглядом.

Тут доречно пригадати прислів’я: «Якщо людині 100 разів сказати, що вона свиня, то він захрюкає» .

Так вже сталося, що ті, з ким ми спілкуємося щодня, створюють нашу систему цінностей і переконань (у тому числі і грошові переконання). З прикладами того, як проявляється цей принцип, кожен з нас стикався багато разів. Найяскравіші приклади виринають з пам’яті, коли вимовляється фраза: «Невдача – це заразительная штука».

Спілкування з невдахами псує ваше життя.

Заразливість спілкування з іншими людьми проявляється у всіх сферах життя. Всі ми спостерігали випадки, коли незадоволені особистим життям люди створюють групи за інтересами (кучкуються) і, як наслідок, шанси налагодити своє особисте життя катастрофічно падають. Найбільша небезпека полягає в тому, що процес зараження протікає непомітно і його можна відстежити тільки за результатами.

Перевірте своє оточення.

Проаналізуйте оточуючих вас людей, наскільки вони гармонійні, щасливі і багаті. Оцінюйте тих людей, з ким ви спілкуєтеся найчастіше: подружжя, друзі, колеги, всіх, крім ваших дітей – вони поки під вашим впливом. Після оцінки та аналізу сформуйте усереднену картину вашого оточення.

Середня оцінка свого оточення і аналіз результатів вам ясно покаже, які переконання формуються у вашій свідомості. Завдяки цим (середнім по оточенню) переконань і цінностей буде сформований ваш рівень життя і гармонії, і він буде на 95% збігатися з рівнем «середньої людини» вашого оточення.

У цей момент ви можете для себе вирішити, чи хочеться вам жити, так як живе «середній людина» вашого оточення. Якщо так – то вітаю вас, ви на вірному шляху. Якщо ні – то читайте далі…

Продовження випливає.

Як партнери і друзі впливають на ваш бізнес і як поліпшити своє положення за допомогою інших людей – читайте завтра на сторінках блогу.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається