Головний секрет здорового і щасливого життя

216

Людей, які не усвідомлюють свого покликання, не знають, куди їм рухатися далі, легко визначити по очах – в них мало життя. Один з найпоширеніших соціальних страхів – страх невизначеності майбутнього, який легко і швидко трансформується в апатію і небажання робити що-небудь, пізніше він здатний перетворитися в депресію і привести людину до кризи.

Велика частина людей, так і живе від кризи до кризи, заливаючи свої терзання спиртним або свідомо забиваючи небажані емоції глибоко в несвідоме. Час від часу «забиті» емоції виявляються у вигляді нервових зривів і хвороб.

 

«Коли життя людини не наповнена сенсом і пристрастю, його тіло починає хворіти».

Євген Дейнеко

 

Наповніть своє життя сенсом і живіть повноцінним життям.

 

Кожен з нас, хоч раз у житті відчував почуття натхнення і наповненості, коли щастя наповнювало все ваше свідомість і його можна було відчувати всім тілом. Це дивовижні та сильні емоції, які неможливо підробити і імітувати, їх можна тільки відчути. Якщо ви згадайте всіх людей, яких ви знаєте, напевно, серед них є по-справжньому щасливі люди. Це можуть бути зовсім різні люди, з різних сімей, різних національностей, різних соціальних статусів, професій і з різними рівнями освіти., але якщо ви зверніть увагу на те, чим ці люди займаються ви виявите що всі вони займаються тим, що їх надихає і живуть згідно зі своїм покликанням.

 

За статистикою, люди, які займаються тим, що їм подобається і тим, що їх надихає хворіють у 4 (!!!) рази менше, вони не відчувають стреси і втому.

 

Ті, хто слідує своєму покликанню кожен день, неодмінно, відчувають стан щастя і емоційної наповненості. Самі того не помічаючи (оскільки вони зайняті своєю улюбленою справою) вони притягують до себе людей і події відповідають за наповнення – щасливі події і добрих людей.

 

Коли людина всю душу вкладає в те, що він робить, він все робить на рівні найвищої майстерності і це гарантовано приносить йому вагомі результати і світобудову його щедро обдаровує усіма необхідними благами. Погодьтеся, ви самі намагаєтеся купувати тільки те, що зроблено добре і з задоволенням платіть тим, хто робить свою справу якісно.

 

Як бачите займатися улюбленою справою і слідувати своєму покликанню не тільки приємно, а ще й корисно у всіх відносинах.

Людина повинна слідувати своєму покликанню!

Які тут ще можуть бути сумніви?

 

 

p.s.

 

Як знайти своє покликання і втілити його в життя максимально безпечно, не порушуючи інші сфери життя, ви дізнаєтеся на тренінгу «Знайди Своє Покликання».

Про тренінг: http://www.deyneko.com.ua/trainings_prizvaniye.html


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається