Енергетичні дірки людини

487

Вам знайома ситуація, коли вживаються тобою дії не приносять очікуваного результату? Коли ти розвиваєшся, навчаєшся, займаєшся собою, а стан справ бажає бути кращою. Особливо добре це простежується, оцінюючи отримані результати за 2-3 роки.

Якщо ви знайомі з такими випадками, тоді прийшла пора Вам дізнатися про енергетичні дірки вашого буття.

Уявіть себе величезний повітряна куля, який здатний забрати Вас на вершину успіху. Ви довго і старанно готувалися до цього польоту. Ваше спорядження для польоту в порядку. Всі ваші зусилля були спрямовані на накачування цієї кулі з гелієм, який підніме вас на потрібну висоту. Але, всі ваші спроби можуть закінчиться катастрофою, т. к. в кулі є дырачерез яку виходить весь дорогоцінний газ. Діра велика і скільки газу не качай, куля все одно не піднімається ні на сантиметр, і всі ваші старання марні.

Подібно діркам в повітряній кулі, існують дырыв які, як у прірву, йде вся енергія, призначена на гармонізацію життя і реалізації бажань.

Причиною виникнення енергетичних дірок є претензії і невдоволення собою. Будь-яка претензія до собі, або своїм діям, відкриває величезну діру, пожираючу всю енергію.

Можливі претензії:

— не там народився;

— не там живеш;

— не та робота;

— не те освіта;

— не такого кольору очі;

— не досяг бажаного;

— не так зробив, як було потрібно;

Та інше…

Здавалося б, дрібниця — людині не подобається його зростання або фігура, а саме така дрібниця відразу зводить нанівець усі його зусилля.

Я розумію, що людині завжди хочеться жити краще і мати більше – це в природі людини. Але, багато людей думають: «ось досягну успіху, і відразу все гармонізується і претензії підуть самі собою». І такий хід думок є спочатку не вірним! Все трохи інакше. Душевна гармонія не є наслідком досягнення успіху. Душевна гармонія – це основна причина і фундамент для Вашого успіху.

Найцікавіше, що багато хто це знають, але не вірять цьому. Так, для багатьох людей переконання «Розбагатіти можна, присвятивши себе цілком улюбленій справі або хобі», є чимось з розряду красивих слів або казок, але не більше. А між тим, саме заняття улюбленою справою дає людині можливість розвиватися і реалізовуватися.

Моя улюблена фраза з цього приводу: «Успіх і достаток – це наслідок стану особистості, але не її причина» (автор Я)

Моє резюме:

Досить шукати в собі слабкі місця і віддавати їм свою увагу.

Прислухайтеся до себе і своїм бажанням.

Прийміть себе таким, який ви є!

Слідуйте своїм бажанням! Саме це і є ваша велика доля.

Прийняття себе

Ви не можете бути кимось крім самого себе. Тому розслабтеся! Ви потрібні існуванню такими, які ви є.

 Я чув: як-то раз один король вирушив у свій сад і виявив там пониклі, вмирають дерева, чагарники і квіти.

Дуб сказав, що помирає тому, що не може стати сосною. Повернувшись до сосни, король побачив її впала, тому що у неї не вийшло зробити виноград, як це робить лоза. А лоза загинула тому, що не змогла цвісти як троянда.

Король знайшов одне-єдине рослина, яка цвіла і було раділо як завжди — незабудку. На своє питання король отримав відповідь: Я приймаю як само собою зрозуміле, що коли ти посадив мене, ти посадив незабудку. Якщо б ти побажав дуб, лозу або троянду, то ти б їх і посадив. Ось я подумала, що не можу бути нічим іншим, як тільки сама собою. І я постараюся бути такою наскільки зможу.

 Ви тут тому, що буттю ви потрібні такими, які ви є. Інакше тут був би хто-небудь інший. Ви висловлюєте собою щось дуже важливе, щось незамінне, будучи такими, які ви є.

 Навіщо вам ставати Буддою? Якщо Бог захоче іншого Будду, він створить стільки Будд, скільки йому буде потрібно. Однак він створив тільки одного Будду, і цього було досить. З того часу він не створив іншого Будди або іншого Христа. Замість цього він створив вас! Були обрані ви не Будда, не Христос, не Крішна.

 Їх справу зроблено, вони вилили свій аромат в буття. Тепер ви тут, щоб вилити свій аромат. Подивіться на себе. Ви можете бути лише самим собою. Неможливо, щоб ви могли бути кимось ще. Вам слід насолоджуватися цим і цвісти. Інакше, якщо ви відкиньте це, ви засохнете.

Що б не піднесла життя — це чудово. Це якість дзеркала — ніщо не є хорошим, ніщо не є поганим. Всі божественно. Прийміть життя такий, яка вона є.

Прийміть це і бажання зникнуть, незадоволеність зникне. Прийнявши все таким, яке воно є, людина почне відчувати себе дуже щасливо. І без жодного приводу.

Коли щастя має причину, воно не триватиме довго. Радість без жодного приводу залишиться назавжди.

Ошо

Високих Вамполетов!


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається