Другий навик, що дає ГІПЕР результати!

246

Другий навик мега успішних людей: Чітке бачення бажаного майбутнього.

Так, це так просто, як багато хто з нас подумають, і банально. І саме цей простий навик звичайні люди використовують рідко.

Давайте згадаємо, коли в останній раз ми використовували свою фантазію для планування і вибудовування перспективи розвитку себе і свого бізнесу. Хтось це робив вчора. Хтось фантазував минулого тижня, а хто-то й півроку тому…

Часто буває, що в той час, коли ми мріємо, наша увага мимоволі скочується від бачення майбутнього в область проблем і турбот, пов’язаних з досягненням бажаного. І вже через кілька хвилин ми з мрійників перетворюємося на «реалістів» і вирішуємо питання, які ще не виникли. Замість мрій і «простраивания» бачення ідеального майбутнього, ми увязаем в способах рішення і втрачаємо перспективу.

Згадайте одну з ефективних моделей генерації ідей для бізнесу — модель Уолта Діснея. У цій моделі є 3 ролі: Мрійник, Реаліст і Критик. Всі ролі навмисно розділені і саме це (поділ) є запорукою успіху.

Як використовувати цей навик в реальному житті.

Відвести окремий час для мрій. В цей час займатися тільки створенням бачення (візуальної картинки) свого бажаного майбутнього (планів, результатів, стилю життя, досягнутих успіхів). Нехай це буде 15 – 45 хвилин. Можна і більше, але не менше.

Мрійте і здійснюйте регулярно! Тут принцип простий: чим частіше — тим краще.

Цей навик працює на рівні свідомості, ви можете логічно прорахувати ідеальне розвиток подій і скласти план реалізації.

Навик створення візуально картинки ідеального майбутнього налаштовує ваше підсвідомість на автоматичне досягнення кращого результату.

Важливе доповнення: після того, як ви помріяли, створюйте плани реалізації бажаного і ДІЙТЕ!
См. пост: НЕСекретный секрет успіху

Всіх Вам Благ!
О. Д,


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається