Чому грошей вічно не вистачає і як притягувати гроші?

277

Чому грошей не вистачає і як зробити, щоб вони приходили легко. Який поширений грошовий блок заважає вам отримувати бажані доходи. Як навчитися балувати себе і заробляти ще більше.

Підсвідомі переконання обмежують ваші доходи.

Напевно, ви помічали, що є люди, яким тотально не щастить з грошима і щоб вони не робили, їх зусилля не приносять бажаних грошей. Вони працюють з ранку до ночі, по 10 – 12 годин, і не можуть заробити багато. Деякі створюють бізнес, але він не дає очікуваного прибутку. Їх рідко преміюють і гроші йдуть крізь пальці вода.

При цьому, є окремі особистості яким завжди щастить. Вони виявляються там, де потрібно і роблять те, що потрібно, вони ніби відчувають гроші. Їм підвищують зарплату, пропонують вигідні угоди і везе в лотереї. Гроші немов самі йдуть до них в руки. Таких людей називають Грошовий Магніт.

Везіння і невезіння, наявність грошей та їх відсутність – це не справа випадку, це цілком прогнозований та керований процес. Цими подіями можна керувати і їх можна створювати.

Як управляти припливом грошей.

Найпростіша і найбільш легка в управлінні енергія – грошова і, так вже сталося, що саме вона приносить людині найсильніші емоції (позитивні і негативні). Скажу вам те, що ви повинні знати: «Залучати гроші у великих кількостях – ЛЕГКО!». Залучати, мати, притягувати – це все наслідки роботи ваших Підсвідомих Грошових Програм.

Саме ваші Підсвідомі Грошові Програми створюють ваш рівень достатку. Думаю, ви вже повною мірою відчули роботу вашої ПДП у своєму житті. Досить згадати випадки, коли зривалися вже готові проекти й угоди, гроші пропадали або давалися в борг безповоротно. А може і навпаки, гроші приходили нізвідки в самий потрібний момент, ви знаходили гроші або гроші самі вас знаходили. Кожен день, ви на собі відчуваєте роботу своєї Підсвідомої Грошової Програми і щоб ви не робили, у вас буде стільки грошей, скільки дасть вам ВАША ПДП.

Дивіться спеціальне відео, де ви дізнаєтеся про одну з найпоширеніших грошових програм і чому, завдяки їй, ви недоотримуєте всіх своїх грошей.

Найпоширеніший грошовий блок:

Вчіться притягувати гроші!

Існує ряд методів роботи з Підсвідомої Грошової програмою і окремих прийомів для притягування грошей. Детальний опис методів роботи, ви дізнаєтеся з подальших постів. Слідкуйте за розсилкою.

Ось для початку два перевірених прийому:
http://www.blog.deyneko.com.ua/archives/628
http://www.blog.deyneko.com.ua/archives/185

Коли ви отримаєте перші результати, опишіть їх у коментарях.

Грошей Вам!


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається