Чоловіча розмова

238

Хочу поділитися з вами книгою яка справила на мене сильне враження. Ця чудова книга була прочитана мною вже 4 рази. 51 розділ книги містить в собі безліч глибоких і мудрих думок. Кожна глава цієї книги немов новий виток прозріння. Книга буквально просякнута справжній, чоловічий мудрістю.

 

На кожному тренінгу я рекомендую учасникам обов’язково прочитати цю книгу. З вуст людей прочитали цю книгу, чути безліч слів захоплення: «Справжня азбука взаємин Чоловіків і Жінок… Посібник з розвитку мужності і чоловічого начала… Секрет чоловічого щастя..». Читачка блогу *Djul’eta* написала у своїх коментарях: «якби всі чоловіки читали ці книги….було б більше щасливих жінок! Може їх потрібно ввести в інститутську програму з етики і психології сімейного життя?».

 

Прочитайте витяги з цієї книги і відчуйте всю глибину думки автора:

 

«Місія повинна бути виконана» — так звучить мета життя чоловіка. Поки ви не дізнаєтеся, що це за місія, і не візьмете курс на її виконання, відчуття безглуздості існування буде всюди переслідувати вас. Так само, як і відчуття безглуздості ваших партнерських відносин.

Завірте жінку, яка прагне відвести вас від призначення, в своїй любові, але твердо скажіть, що не відмовитеся від головного у своєму житті. Півгодини, годину чи чверть доби ви, за її бажанням, будете безроздільно належати тільки їй, але потім повернетеся до того, що визначено долею чоловічої.»

 

«Справжній чоловік не захищається від вразила його болі холодністю натури і черствістю. Якщо вибору немає, він віддасть перевагу поранене серце — закритого. Навіть скорчившись від болю, він не втратить здатності проявляти силу своєї любові і можливості творчого дару.»

 

«Жінка і світ непередбачувані. Здається, раз за разом вони завзято вас відкидають. І раптом, в якусь мить, ніжно відгукуються назустріч любові, вираженої вільно і відкрито. Ви прийняті повністю і аж ніяк не остаточно — в наступну мить (а може на наступний день, перед вами знову кріпосна стіна, кидає виклик своїй грізній неприступністю.

Жінку і світ не обдурити, вони чудово почуваються, коли ви вирішуєте виступити проти них в завойовницький похід. І їх бастіони не попадають від одного виду вашого ерегированного члена — для цього потрібен ваш ерегований дух.»

 

Сильні слова! Мене, як чоловіка, вони надихають.

Такі книги не хочеться читати швидко. Читаєш і отримуєш задоволення. Спасибі автору.

 

Що ж це за книга.

 

Книга називається «Шлях справжнього чоловіка», автор книги Девід Дэйда.

Можливо, з назви вам здасться, що книга адресована чоловікам. Це не зовсім так. Рекомендую цю книгу прочитати і чоловікам і жінкам. Чоловікам, щоб стати більш мужніми, розуміти свій шлях і своє призначення. Жінкам буде дуже важливо і корисно дізнатися про особистісної суті своїх обранців чоловіків.

 

Всі! Більше не буду займатися рекламою, а просто дам вам посилання, яка приведе вас до повного тексту чудесної за змістом книги.

 

Читати книгу Девіда Дэйды «Шлях справжнього чоловіка»

 

Читайте і насолоджуйтесь!

 


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається