Читайте і стаєте щасливішими і мудрішими!

194

Для людини, який розвивається існує безліч помічників і знарядь. Всі ми активно відвідуємо розвиваючі тренінги та семінари, спілкуємося з розумними людьми і вчителями, дивимося навчальні фільми і, звичайно, читаємо корисні книги. Вже сотні років, книги є хранителями і розповсюджувачами самих різних знань.

 

Я вирішив, на сторінках блогу, розмістити книги, які рекомендую прочитати. Тематика книг широка: спілкування, успіх, взаємини, гроші і багатство, здоров’я і пр. Тематика різна, але напрямок збірки одне – всебічний розвиток Особистості, і на кожній книзі, можна сміливо ставити знак «Рекомендую!».

 

Читайте першу порцію корисних книг!

 

 

Дипак Годопра «Земь духовних законів успіху»

Анотація:

Заснована на закони, яким підпорядковується все світобудову, ця книга вщент розбиває міф про те, що успіх є результатом важкої праці, точного планування або керівних вами амбіцій. В «Сім Духовних Законів Успіху» Діпак Чопра малює перспективу досягнення успіху, яка змінить все ваше життя: варто вам зрозуміти справжню природу і навчитися жити в гармонії з нею, до вас легко і без всяких зусиль хлинуть добробут, здоров’я, взаємовідносини з людьми, які принесуть вам задоволення, енергію і ентузіазм, а також матеріальне благополуччя. Цю книгу, сповнену вічної мудрості та містить опис тих практичних кроків, які ви можете робити негайно, вам захочеться перечитувати знову і знову.

Читати книгу: Дипак Годопра«Земь духовних законів успіху»

 

 

Естер і Джеррі Хікс «Дивовижна сила усвідомленого наміру»

Анотація:

Сімейна пара Естер і Джеррі Хікс вже протягом багатьох років спілкуються з мудрими сутностями Абрахамом (багато хто напевно читали книги Лі Керролла про його досвід спілкування з духом Крайоном). Абрахам являє собою Колективне Свідомість і відноситься до людства з нескінченною любов’ю і турботою. А його вчення допомагає відкрити в собі небачені здатності до творчості й творення власної долі, треба лише навчитися використовувати силу думок і емоцій. У книзі просто і доступно, на практичних прикладах розповідається, як це зробити.

Читати книгу: Естер і Джеррі Хікс «Дивовижна сила усвідомленого наміру»

 

 

Олександр Котлячков, Сергій Горін «Зброя – слово»

Анотація:

Про що ця книга? Про захисті і нападі та захисті за допомогою слів. Але мова в ній піде не про риторику, не про ораторському мистецтві і навіть не про мистецтво обманювати або не піддаватися на обман. Мова піде про те, як використовувати слова для реального бою. Про те, як словами наносити удари не зовсім в переносному сенсі, і як від цих ударів захищатися. В основі книги лежать практичні знахідки в області таких психотехнологій, як нейролінгвістичне програмування (або НЛП) – і еріксонівський гіпноз, складова частина НЛП; сугестивна лінгвістика (і фоносемантика, її складова частина).

Читати книгу: Олександр Котлячков, Сергій Горін «Зброя – слово»

 

 

Читайте і стаєте щасливішими і мудрішими!

.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається