Актуально про головне!

185

Запитання читача бога, для посади «Міцна сім’я – це джерело особистісної сили людини»:

Євген, у мене виникло питання

Як бути, коли сім’я не така ідеальна, як ви описали?

Дмитро

 

Мені часто задають це питання, і буде добре, якщо відповідь на нього прочитають усі читачі блогу.

Ідеальна сім’я зустрічається рідко (у нашому суспільстві), але прагнути до неї потрібно!

Почати потрібно з себе. Якщо ти чоловік стати Чоловіком у всьому, особливо для своєї дружини. Що вам бажано робити: взяти на себе відповідальність за забезпечення сім’ї благами, приймати рішення, робити фізичну працю по дому. Ваша стандартна фраза для дружини: «Мила довірся мені, я все вирішу сама». І це зрозуміло, вживати всі можливі дії.

Якщо у вас є син, то турбота про виховання його мужності лежить на ваших плечах. Це буде просто зробити, якщо ви станете для нього прикладом мужності.

Щоб було легше зрозуміти свою чоловічу натуру, рекомендую прочитати книгу Девіда Дейды «Шлях справжнього чоловіка».

Вона є на блозі: http://www.blog.deyneko.com.ua/archives/1352

 

Розлучення це дійсно не підходящий варіант рішення!

Якщо ви одружені, то можна припустити, що ваші відносини створювалися на любові. Її можна відродити, або трансформувати в довірливі й теплі стосунки. Методи роботи я описав в пості «Міцна сім’я – це джерело особистісної сили людини».

Читайте і робіть!

 

Якщо ви хочете змінити свою дружину, робіть це м’яко.

 

Алгоритм ваших дій простий.

 

Перше: припиніть концентрувати свою увагу на негативних сторонах людини і ваших з нею відносин. Намагайтеся шукати в людині, і родині, що вам подобається, і акцентувати свою увагу на цьому. Ось побачите, як зміниться ваше ставлення, без особливих зусиль з вашого боку.

«Все, на що звернено вашу увагу, різко збільшується в розмірах».

 

Друге: в розмові з коханою людиною, підкреслюйте його гідності і те, що вона (він) робить добре. Вирощуйте в людині те, що вам подобається. Наприклад: «Мила, мені подобається коли ти ніжна і жіночна. Я люблю в тобі».

 

Третє: для отримання бажаного результату, всі свої дії необхідно робити, виключно, зі стану любові до себе і до вашій половинці. Це дуже важливо!

 

У висновку

 

Створити хорошу сім’ю можна з будь-якою людиною. Спробуйте зрозуміти себе і свою половинку. Постарайтеся розібратися, що можна змінити і міняйте!

Подібні процеси відбуваються і в бізнесі, де з групи різношерстих людей створюють сильні і ефективні команди. Якщо ви зуміли створити колектив в бізнесі, то вам під силу перетворити свою сім’ю в зразок для наслідування в інших, і джерело особистісної сили для вас обох.

 

Міцної сім’ї, Вам!


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається