7 кроків до життя наповненим щастям (частина 3)

227

Крок 6. Створіть карту скарбів.

Настав час створити саме дивно і найпрекрасніше ваше майбутнє. Створимо його у вигляді яскравих емоційних образів.

Крок 1. У журналах знайдіть фотографії, на яких зображено те, що ви хочете мати в своєму житті. Нам потрібні зображення будинку вашої мрії, машини яку ви бажаєте, прикраси та речі, що ви хочете мати. Також, фото тих країн і курортів що ви хочете відвідати. Не забудьте, знайти той образ сім’ї, який викликає у вас найтепліші емоції.

Крок 2. Візьміть великий аркуш паперу, приблизно 2 Х 2 метри.

Наклейте всі вибрані вами образи на цей лист. Наклеювати картинки, краще, поєднуючи їх між собою в різні зони. Наприклад: кар’єра і бізнес, відпочинок і хобі, предмети розкоші, моя сім’я, мій душевний комфорт і т. д. Відтворіть на карті ідеал свого стилю життя.

Важливо!

На карті повинні бути присутніми твої фото, де ти добре виглядаєш і в прекрасному настрої. Все що зображено на твоїй картці, має асоціюватися з тобою.

Запустіть у всесвіт найпотужніший ментальний імпульс!

 

Крок 7. Вдохновляй своїм прикладом і допомагай іншим.

Мабуть, це самий відповідальний крок.

Ви вже знаєте секрети створення успіху і використовуєш ці прийоми в своєму житті. Всесвіт вже розвернулася до тебе обличчям і йде тобі на зустріч. Ви вже відчули істотні зміни у своєму житті. Успіх тотально входить у твоє життя. Насолоджуйтеся повнотою свого існування!

Це можна підсилити у багато разів!

Секрет простий: поділіться цими знаннями і прийомами з тим, кому це необхідно. Розкажи їм свою чудову історію і дай їм ці 7-мь простих кроків.

Постарайтеся пояснити, як це працює і як застосовувати той чи інший прийом. Переконайтеся в тому, що той, кому ви розповідаєте, точно зрозумів тебе.

Кожна людина, якій Ви допомогли стати хоч трохи щасливішими буде підживлювати вашу удачу та успіх своїми позитивними думками.

 

Секретна формула залучення багатства (формула Соломона):

Я привертаю гроші.

Я стверджую щастя.

Я множу любов.

 

 

* * *

Перед вами 7-мь простих кроків для створення чудових перетворень вашого життя. Хтось скаже: це все я вже чув і вже знаю. І ця людина буде прав – я не написав тут нічого надприродного. Все, що тут написано – просто зрозуміти, легко застосувати і дійсно працює. Той, хто спробував застосувати кроки на практиці, точно знає: це чиста правда!

 

Пройдіть всього 7 кроків до життя наповненим щастям.

.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається