7 кроків до життя наповненим щастям (частина 1)

276

Добридень, дорогий читач.

Сьогодні ви дізнаєтеся перші 3 складові універсальної формули, яка допоможе Вам змінити ваше життя. Послідовно вводячи ці незначні зміни, ви здатні вивести ваше існування на якісно новий рівень.

 

7 кроків, які вже несуть в собі позитив і гарний настрій. У комплексі, ці перетворення повністю заповнять ваше життя позитивною енергетикою і вібраціями щастя.

 

Зробіть ваше життя щасливим!

 

Крок 1. Мрійте.

Чого ти хочеш від життя?

Як ти хочеш жити, що мати?

Що означає для тебе поняття УСПІХ?

Які твої справжні бажання?

Це життєво важливо для твого щасливого життя.

Такі відповіді ти можеш отримати лише у своїх мріях. 15-20 хвилин в день, мрійте. Закрийте очі і віддайте себе в руки своєї фантазії. Нехай вона віднесе вас туди, де вам комфортно і приємно. Мрійте багато. Мрійте часто. Мрійте по крупному.

На самому початку свого шляху до свого ідеального світу, потрібно точно знати, що тобі потрібно.

Все починається з МРІЇ!

 

Крок 2. Бажайте багато і часто.

Обережно – бажання виконуються – це їх основне завдання!

Напишіть на папері як можна більше бажань. Вони можуть бути абсолютно різні за розміром і змістом.

Хочете ВСЕ. Має все той, хто бажає!

Створіть свій величезний список із 150 – 300 бажань. Повісьте його на стіну, щоб бачити його частіше. По мірі того як бажання будуть виконуватися, викреслюйте їх і пишіть поряд слова вдячності тій людині, хто допоміг цьому здійснитися (наприклад: «спасибі мені, улюбленої») Кожен день доповнюйте список своїми новими бажаннями.

Гарантую, що з кожним днем ваші бажання будуть виконуватися все швидше і швидше.

Бажайте ВСЕ!

 

Крок 3. Дієта хороших новин.

Твоя особиста успішність безпосередньо залежить від тієї інформації, яка оточує тебе. Негайно позбавляйтеся від скигліїв і песимістів – вони отруюють життя своїм настроєм. Не дивіться дешеві серіали про нерозділене кохання, обмані і насильстві. Виключіть зі свого інформаційного меню газети, новини і лякаючі статті з Інтернету. Успішні і багаті люди, вже давно усвідомили, що саме ці джерела безпосередньо шкодять людині, підриваючи його успішність.

Створіть навколо себе максимально позитивне оточення. Наповніть своє життя позитивними новинами. Читайте добрі журнали, відвідуйте оптимістичні місця, дивіться смішне кіно. Сміливо цурайтесь від негативу і ваше життя, незабаром, наповниться радістю і позитивом. З часом, ви самі станете живим магнітом, що притягує позитивних людей і хороші події.

Живіть у позитиві — насолоджуйтесь життям!

 

Продовження слідує…

.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається