5 простих вправ для міцного здоровя та довголіття

224

Одним з найбільш важливих ресурсів людини є його фізичне тіло. Тонус організму безпосередньо впливає на настрій і бажання діяти. «В здоровому тілі здоровий дух» — говорить народна мудрість, і ця закономірність не випадкова.

Поганий настрій і втома, миттєво виражаються в нашому тілі у вигляді сутулості, опущених плечей, схиленою голови і «плентаються за тілом» ніг. Впевнений, що ми не раз у своєму житті стикалися з подібним настроєм. Буває… Настрій і стан духу безпосередньо впливає на настрій і стан тіла! Але у багатьох людей подібна «втома тіла» стає хронічною, і сутулість і шаркающие ноги стають звичною справою. І ось вже з першого погляду на «втомленого» людини інші люди расцениваютего як «Неуспішні». Так і хочеться крикнути йому в слід: «Гей, Чоловік, вище голову! Розправ свої плечі! Розправ свої крила!».

Займайтеся своїм здоров’ям!

Інвестуйте в свій гарний настрій!

На курсі «Підкори Свою Вершину» вже з перших хвилин тренінгу я навмисно вводжу різні вправи пов’язані з фізичними рухами. Ми танцюємо, робимо зарядку, дуріли ))) Завдяки таким вправам, всі учасники буквально оживають і змінюються. Особливо приємно бачити щиру посмішку і здоровий рум’янець на обличчі жінки, яка трохи старше моєї мами ))) «В здоровому тілі здоровий дух».

Особисто я намагаюся займатися регулярними фізичними навантаженнями. Ось і зараз (9.30 ранку), пишу ці рядки після того як зроблена ранкова зарядка. Я давно помітив, що стан моїх справ безпосередньо залежить від фізичного тонусу організму.

Фізичне здоров’я ВАЖЛИВО для досягнення успіху в будь-якій з областей життя людини. Та й просто приємно відчувати себе здоровим )))

5 простих вправ для міцного здоров’я та довголіття.

Всім рекомендую зайнятися вправами «Око Відродження». Це 5 простих вправ, які може зробити кожен. Початкової підготовки для виконання цих вправ не потрібно. Час, який необхідний на виконання п’яти вправ можна знайти завжди — від 5 до 15 хвилин в день! Бажано робити вранці.

Спеціально для вас, знайшов електронний варіант книгиПитера Кэлдера «Око Відродження – древній секрет тибетських лам». У книзі описані всі 5-ть вправ, їх навіть більше – 6-ть. Але у світі є всього 5-ть вправ і я згоден з цим.

Завантажити книгу Пітера Кэлдера «Око Відродження»

Деякі доповнення до книги:

— Стандартна кількість повторень кожної вправи 21 раз. Для всіх початківців, рекомендую почати з 6-ти повторень і поступово нарощувати кількість (3, 6, 9, 12, 15, 18, 21) і дойди до бажаного рівня.

— Дивіться відео, на якому показано як правильно виконувати ці вправи.

Буду радий, якщо ви будете робити комплекс «Око Відродження» і напишіть мені про свої результати.

Здоров’я і гарного настрою!

.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається