Як створити глибоку довіру і емоційну звязок

185

Він сидить перед тобою, дивиться тобі в очі, і, в глибині душі, ти відчуваєш глибоку симпатію до цієї людини. Це людина подобається тобі. У тебе таке відчуття ніби ви «на одній хвилі». Тобі приємно спілкуватися з цією людиною.

 

— Що ви робите на вихідних? Запрошую до нас в гості. Будемо раді бачити Вас в гостях.. – абсолютно щиро вимовляєте ви, всього через 20 хвилин (!!!) після знайомства та спілкування.

 

Хочете навчитися вибудовувати довіру в лічені хвилини?

Хочете відчувати людину?

Хочете, щоб з вами було приємно спілкуватися?

Хочете, щоб з вами хотіли спілкуватися?

 

Пропоную, вам освоїти простий і надзвичайно дієвий прийом. Цей прийом створює надійний зв’язок на енергетичному рівні, і це надає йому особливої сили — емоції довіри і симпатії народжуються безпосередньо в свідомості вашого співрозмовника.

 

Прийом «Срібна нитка»

 

Під час спілкування зі своїм співрозмовником, уявіть (уявіть, відчуйте), що з вашого сонячного сплетіння виходить блискуча і тепла срібна нитка. Ця нитка з’єднує вас і вашого співрозмовника від сонячного сплетення до сонячного сплетіння. Через цю нитку проходить особлива, тепла і чиста енергія. Від серця до серця. Це приємне відчуття.

Утримуйте і відчувайте цей образ під час бесіди як можна довше.

Ось і весь прийом.

 

Після того як ви спробуєте зробити його 2 – 3 рази, ви будете робити вільно, і цей прийом не буде вимагати від вас додаткових зусиль. При належній тренуванні цей прийом може увійти у ваше «нормальне» стан.

 

Результати використання даного прийому:

Людина буквально відчуває емоційний зв’язок з вами. Для вашого співрозмовника, ви будете дуже приємні як особистість. Повірте, такі емоції безцінні в житті кожної людини, і з вами будуть бажати спілкуватися.

 

Застосовуйте це прийом зі своїми підлеглими. Це створить в умах ваших підлеглих стійку симпатію до вас як лідера. Кожна хвилина спілкування з вами буде носити ауру особливого контакту. Це дуже сильний прийом для створення щирої поваги до вашої персони в усьому колективі.

 

Застосовуйте це прийом зі своїми партнерами. Це дуже швидко створить між вами атмосферу довіри і глибокій симпатії, а, як відомо, 70% бізнесу в нашій країні робиться на особистих зв’язках.

 

Користуйтеся!

… і напишіть мені про свої результати.

.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається