Ревнощі (частина 3)

180

Як подолати ревнощі.

 

Почніть з визначення рушійного мотиву ревнощів у конкретному випадку і почати з ним працювати. Слід пам’ятати, що любов не можна випросити, любов можна заслужити.

 

Якщо Ваша ревнощі заснована на низькій самооцінці, або комплексах, починайте розвиватися і ставати краще. Зробіть себе гідною сильною і відданої любові Особистістю. Станьте гарніше, розумніше, чарівніший, багатшими, освіченіші, дотепніше… За це (і це дуже ВАЖЛИВО!) мінятися в кращу сторону слід виключно для себе , не для когось! Новий імідж — для себе. Нові речі — для себе! Нові знання — для себе! Якщо ви хочете, щоб вас любили, в першу чергу, ви повинні любити себе самі. Ловіть відчуття радості від процесу самовдосконалення. Навчіться радіти кожній миті свого життя.

 

Якщо Ваша ревнощі заснована на прихильності до партнера, боязні втратити його і залишитися на самоті, також почніть з роботи над собою. Страх самотності теж базується на низькій самооцінці (…кому я потрібна така/такий?) Варто пам’ятати, що дана любовний зв’язок — лише один з етапів вашого життя. Можливо, ваші почуття сильні і ви не уявляєте собі життя без нього (неї), але згадайте, що ви жили і до зустрічі з цією людиною, і жили нормально. У ваших силах зробити все можливе, щоб ви були максимально тривалий час, і не виключено, що коли-небудь ви охладеете до цієї людини і Вас «наздожене» нова любов, можливо більш цікава, більш сильна і глибока.

 

Якщо Ваша ревнощі заснована на егоїзмі і почуття власності — слід розуміти, що людина

 яку ви любите вам не належить. Це не частина вашого інтер’єру вашого тіла — це Особистість. Такий вид ревнощів носить деспотичний характер і веде до різкого розриву відносин з боку об’єкта ревнощів. Щоб подолати цей вид ревнощів необхідно по-новому поглянути на свого партнера — розгледіти особистість, у якої є свої думки, бажання і цілі.

 

Важливі поради для ревнующего:

— Не переносите минулий, невдалий досвід на нові відносини.

— Замість «накручування» і уяви сцен передбачуваної зради, навчиться ділитися своїми побоюваннями з партнером і присікати в собі таку властивість характеру як «помисливість».

— Навчіться довіряти людині, яку любиш.

 

Кохайте і будьте коханими.

.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається