Претензії до Бога

178

Зараз я сиджу в шезлонгу біля кромки басейну і відпочиваю від буденних справ. Як завжди, я взяв з собою рідер в якому є сотня книжок на найрізноманітнішу тематику.

Сьогодні вирішив почитати Анатолія Некрасова. Раніше я читав його книги, і вони мені подобаються, і деякі книги навіть рекомендую для прочитання на своїх тренінгах.

Книга, яку я почав читати, називається «Вчимося любити» і, буквально, перша глава цієї книги, так вразила мене, що я захотів нею поділитися зі всіма вами. Читайте, і хай ці слова Вас надихнуть.

 ПРЕТЕНЗІЇ ДО БОГА

 

На музичному фестивалі я зустрів жінку, яка, коли дізналася, що я автор книг про духовність, прямо заявила:

— У мене великі претензії до Бога. Чому він створив світ, у якому так багато страждань?

Хтось може сказати: «Яке блюзнірство!» Давайте розберемося в цьому питанні, адже ця жінка не самотня у своїх претензіях. Так думають багато хто, тільки не всі говорять, особливо зараз, на піку захоплення релігійним світоглядом, а іноді хочеться сказати -модою!

Звичайно, в першу чергу такі слова говорять про наявність проблем в самій жінці. Швидше за все, багато зустрілося страждань у неї на шляху, і бесіда це підтвердила. У розмові з нею я обрав незвичайну форму бесіди, благо до цього мала природа. Я їй сказав:

— На місці Бога я Вам відповів би так. Мила, Я тобі дав все необхідне для того, щоб ти була на цій Землі щаслива. Я багато потрудився для того, щоб Земля стала такою, яка вона є. На ній є все для твого розвитку, для твоєї радості. Я дав тобі прекрасне тіло, цей складний, дивовижний організм, але ти до нього весь цей час погано ставилася і грунтовно запустила. Ти їм майже не займаєшся, і воно втратило свої прекрасні форми. Я даю тобі тисячі прикладів нескінченних можливостей людського тіла, а ти не звертаєш на них уваги і не використовуєш у своєму житті. Ти не перебірлива в їжі, куриш. Погодься, що всім цим ти сама, а не Я, готуєш грунт для хвороб і страждань свого тіла.

Я дав тобі глибокий розум, а ти не прагнеш його розвивати, і освоїла менше десяти відсотків його можливостей. З іншого боку, ти такого неразвитому розуму дозволила взяти владу над собою, і він командує тобою, він планує твоє життя. Адже як ти думаєш, так ти і живеш! Інтуїцію ти не використовуєш і на частки відсотка. А адже це основний орган твого взаємодії з навколишнім Світом, але ти їм майже не користуєшся. І тому ти отримуєш багато проблем і страждань буквально на рівному місці, там, де їх не повинно бути.

Душа твоя з працею спілкується з тобою, тому що саме ти побудувала багато перешкод на її шляху до серця. Ти навіть не намагаєшся до неї дослухатися, спілкуватися з нею, а вона могла б тобі нагадати про те, як ти сама, проявляючи свободу волі, вибрала де і коли народитися, які випробування пройти, чому навчитися, тобто, ти сама написала даний сценарій життя. Але ти не хочеш її слухати, адже у неї є багато варіантів, які відрізняються від того, по якому ти живеш, і ти могла б багато чого змінити у своєму житті.

Я тобі дав свободу волі, божественну іпостась, яку маю Сам. І не в яких випадках не дозволяю собі втручатися в твоє життя, обмежувати твою свободу волі, якщо ти сама цього не хочеш. І найчастіше ти проявляєш свободу волі для того, щоб зробити собі гірше! Я бачу це, але не маю до тебе претензій, я поважаю кожен твій вибір. Свобода дана тобі для творчості. Твори радість, щастя в житті — це в твоїх силах і в твоїй волі, і тоді не буде страждань.

Я дав тобі найкраще, що є у мене — Любов. Як ти скористалася цим даром? Ти своєю любов’ю могла створити величезний Простір Любові, в якому сама і багато могли бути щасливі. Знай, що своєю любов’ю ти можеш обійняти весь світ і прибрати страждання не тільки у своєму житті! Ось такі твої можливості. А як ти розпорядилася своєю любов’ю і найпотужнішою її частиною — сексуальною? Навіщо ти її економиш? Потіш себе та інших! Адже чим більше віддаси свою любов, тим більше отримаєш!

Ось така відповідь могла отримати від Бога ця жінка, якщо б чула його. А адже напевно він їй не раз намагався говорити про це. Страждання приходять вже тоді, коли всі можливі способи донесення інформації вичерпані. Ми самі створюємо, що маємо — ось резюме даного діалогу.

 

Уривок з книги «Вчимося Любити», автор Анатолій Некрасов.

 

* * *

 

В той момент, коли я закінчив готувати цей пост, вже прочитана велика частина цієї чудової книги. Тепер я на всі 110% впевнений в тому, що цю книгу треба прочитати кожній людині.

Дякую Анатолію за його творчість.

Спасибі всім людям, які сприяють появі на світло подібних книг.

 

Всім нам бажаю щастя!

Євген Дейнеко.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається