І гарний настрій не покине більше Вас!

231

У попередньому пості «Творче мислення: Закон Очікування», ми зачепили тему гарного настрою. Ми говорили про важливість гарного настрою та позитивних очікувань. Але, буде не дуже вірно, якщо у нас не буде конкретних рекомендацій, як створити собі гарний настрій. Я вирішив заповнити цей пробіл, і сьогодні я представляю вам свої правила підтримки гарного настрою.

 

Перш ніж перейти до порад, повторюю всоте: поганий настрій – це звичка людини бути в нехорошому і переживати за всіх можливих випадках. Гарний настрій – це точно така ж звичка, як і всі інші! Людина, свідомо, може вибирати собі звички. Так можна вчинити і з хорошим настроєм.

 

Погодьтеся, адже краще завжди бути у доброму і позитивному стані духу.

 

В одного спікера, я почув термін «Дієта Хороших Новин». Це словосполучення чудово передає основну думку, закладену в наведені нижче поради. Буде краще, якщо ми навмисно будемо «фільтрувати» інформацію на вході в нашу свідомість.

 

Доречно зауважити, що ці поради починають працювати не відразу, але змінюють глибокі установки у свідомості і несвідомі очікування. Це не просто поради «сьогодні на сьогодні», це скоріше новий стиль сприйняття життя та добрі відносини з навколишнім світом.

 

Використовуйте ці прості поради, і ви побачите як ваш стан, настрій і стан справ буде постійно ставати все краще і краще.

 

 

Поради створення і підтримки гарного настрою.

 

Спілкуйтеся з молодими та веселими людьми.

Молодість заражає своїм веселощами і безтурботністю. Спілкуйтеся з людьми молодше і веселіше Вас. Вбирайте легкість і позитив. Будьте там, де свято для душі і тіла. Нехай свято буде там, де Ви.

 

Слухайте пісні «про щасливому кінці».

Так завелося у слов’ян, що пісня повинна «розгорнути душу», щоб аж у серці закололо. Чим більше жалості, нерозділеного кохання та душевних страждань, тим краще пісня. Слухаючи такі пісні, у свідомість людини заповзають думки про те, що душевні страждання – це добре, і нерозділене кохання – це норма. Як сказала одна поетеса: «Мене не влаштовує проста і спокійна любов, мені потрібна драма!».

Вибирайте пісні зі щасливим кінцем і позитивної лірикою. Не потрібні нам зайві страждання й душевні драми.

 

Для неположительного прикладу:

Бумбокс – вся лірика суцільний депресняк

Віагра – все що потрібно знати про нерозділене кохання.

 

Для позитивного прикладу (окремі пісні):

Вєрка Сердючка – Все буде ХАРАШО!

Павло Воля – Все буде офігєнно.

Діма Білан – Неможливе можливо.

Віра Брежнєва — Любов врятує світ.

Дискотека Аварія — Disco Superstar.

 

Ви можете продовжити список позитивних пісень. Пишіть свої варіанти в коментарі.

 

Займайтеся спортом і регулярними фізичними навантаженнями.

В здоровому тілі – здоровий дух.

Тонус організму є одночасно і причиною і наслідком гарного настрою. Інвестуйте зусилля та час у своє тіло, і воно воздасться Вам безліч годин веселощів. Наслідок загального тонусу організму — більша кількість успіхів і досягнень.

Танцюйте, катайтеся на велосипеді, плавайте в басейні, займайтеся йогою

 

Читайте надихаючу літературу.

Хочу порекомендувати творцям нашої системи освіти більш ретельно підходити до створення курсу російської та української літератури.

Не хочу образити росіян, але Достоєвський нічого хорошого не написав. Його творчість – це душевні драми і терзання. Треба з дитинства втирати дітям це як норму?

Не хочу образити українців, але більша частина творчості Тараса Шевченка присвячено описам страждань і поневірянь. Подібні твори, буквально з молоком матері, вносять у свідомість людини думки про приниження й рабство. Сьогодні, допаждый українець, завдяки «корисним» книгам, знає, що ми раби і все наше життя це боротьба за незалежність. Вся історія України яскраве тому підтвердження.

 

Є маса добрих, позитивних і надихаючих книг!

 

Приклади:

Річард Бах

Пауло Коельо

Робін Шарма

Це зовсім інші книги, із зовсім іншим підходом до життя. Після прочитання подібних книг, хочеться жити і творити!

Багато книги, зібрані в нашій бібліотеці. Завантажити і читати >>>

 

Викиньте телевізор!

Найулюбленіший і найнебезпечніший член вашої родини – це телевізор. Скільки сотень і тисяч годин вашого життя він безповоротно «зжер». Якщо взяти, хоч 10% часу, витраченого на телевізор, і перенаправити його на досягнення результату, то ви б вже мали у десятки разів більше досягнень, ніж маєте зараз. На дозвіллі, можете порахувати скільки це буде в живих грошах.

Про наповнення телевізійного ефіру, сказано вже дуже багато. Не будемо приділяти цьому нашу увагу.

Звільніть свої мізки і час для більш приємних і корисних справ!

 

Дивіться веселі фільми.

Рекомендую дивитися легкі і романтичні фільми. Фільми, в яких головне не зміст закрученого сюжету, а позитивні емоції і добрий гумор.

Хтось скаже: «це тупі комедії» і буде правий. Це комедії, основним завданням яких є веселе проведення часу. Адже саме за цим люди і ходять у кінотеатри.

 

Можливо, ви помітили, що «оскари» і всілякі нагороди дуже рідко дають комедіям.

Нижче, ви можете подивитися трейлери до відомих мультфільмів. Це, звичайно ж, гумор, він як він схожий на традиційний «оскарівський» фільм від культового режисера».

 

.

.

Мій особистий блек-лист фільмів:

Фільми Федора Бондарчука.

Фільми Микити Михалкова.

Фільми Клінта Іствуда.

+ усі драми.

+ усі фільми жахів.

 

Рекомендую фільми:

Фільми Леоніда Гайдая (вічна класика!)

Мультфільми Діснея і Pixar

Фільми Гая Річі (крім «Віднесені морем»)

Фільм «Мальчишник у Вегасі»

Фільм «Команда-А» (червень 2010 р)

 

* * *

 

Все дуже просто і, по підсумку, дуже приємно!

Гарного настрою Вам!

.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається