10 правил, які зроблять Вас президентом

178

10 правил, які зроблять Вас президентом

Коли людина починає активно розвиватися, то він неодмінно стикається з питанням комунікації з великою кількістю людей. Тут дуже знадобляться ваші здібності налагодження відносин з різними людьми. Мистецтво взаємодії і спілкування з людьми – це один з основних навичок успішних людей. Якщо замислитися, то стає очевидним, що найбільш грандіозні історичні події відбувалися великою кількістю людей, яких об’єднав всього одна людина.

 

Сьогодні, кожен власник бізнесу повинен уміти спілкуватися з людьми, адже тільки так можна створити життєздатний і ефективний колектив соратників. Багато хто навчаються цього і навіть складають свої правила спілкування.

 

Ось один із яскравих прикладів того, як можна досягти граничних висот завдяки вмінню створювати якісні зв’язки і впливати на людей.

 

10 правил президента США.

 

Задовго до того, як Ліндон Джонсон став президентом США, ще тільки оволодіваючи мистецтвом переконувати, в якому він пізніше сягне неймовірних висот, він розробив десять правил успіху. І, треба сказати, навіть випадковим спостерігачам було очевидним, що він слідував цим правилам завжди і у всьому. Ось вони, ці правила:

 

1. Навчитеся запам’ятовувати імена. Якщо не вдається, це може бути сигналом того, що ваш інтерес не цілком щирий.

 

2. Будьте приємною особистістю, щоб не викликати почуття напруги у тих, хто спілкується з вами. Будьте затишним, як старий разношенный черевиків або стара капелюх.

 

3. Навчіться спокою, і тоді ніщо не виведе вас з себе.

 

4. Не будьте егоїстом. Стережіться, щоб не уславитися всезнайком.

 

5. Станьте цікавим для людей, щоб у спілкуванні з вами вони бачили щось цінне.

 

6. Вивчайте себе, щоб позбутися від особистісних «колючок», у тому числі тих, наявності яких не усвідомлюєте.

 

7. Щиро, на підставі християнського вчення, постарайтеся залагодити всі непорозуміння і суперечки, які були у вас раніше чи є зараз. Забудьте всі образи.

 

8. Демонструйте на практиці гарне ставлення до людей, поки не станете робити це щиро і непідробно.

 

9. Завжди знаходьте слова вітання з приводу чиїхось досягнень, виявляйте симпатію до тих, хто засмучений або розчарований.

 

10. Зміцнюйте в людях силу духу, і вони щиро полюблять вас.

 

Живучи за цим десяти правилами любові до людям, простим, але неймовірно дієвим, Ліндон Джонсон отримав підтримку виборців і членів Конгресу. Він став президентом США.

 

Перечитайте ці правила ще раз. Тут немає нічого від підходу «нехай інші прийдуть до мене і порозуміються зі мною». Тут ніщо не нагадує підхід «я знаю, що всі вони дурні». Кожне правило підкреслює доброзичливе ставлення до людей та про активну позицію у спілкуванні.

 

Дотримуйтеся цих десяти правил і люди допоможуть вам досягти всього, що ви запланували.

 

Любіть людей і вони дадуть відповідь Вам взаємністю.

 

P.S.

Рекомендую пройти тренінг «Я Майстер Спілкування»


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається