Як одна молода мама випадково стала мільйонером

8

Багато людей хочуть почати щось нове, але не багато це можуть зробити. Чому так? Тому що ми звикли триматися за те, що маємо, яким би воно не було — часто навіть недобрим. А при думки про зміни і зміни у багатьох з нас з’являється страх… Страх невідомості майбутнього, або страх починати все спочатку.

Як переступити через страх і добитися успіху?!
Замість довгої теорії і психологічних наворотів, я розповім вам одну історію…

Як одна молода мама «випадково» стала мільйонером

Одна дівчина в дитинстві дуже любила літературу і хотіла в університеті вивчати рідну англійську мову. Але за наполяганням батьків вибрала французьке відділення.

В результаті, після успішного закінчення університету, вона стала працювати секретарем-перекладачем, регулярно міняючи місця роботи в пошуках кращого місця…

Після смерті матері вона вирішила покинути Англію і виїхала в іншу країну. Там вона стала викладати англійську і цим заробляла на життя. Незабаром вона вийшла заміж і
завагітніла. Її чоловік довго не міг знайти роботу, і всі сімейні турботи повисли на ній, поглинаючи весь її час.

У неї була пристрасть — вона дуже любила писати .
Однак часу на улюблене заняття зовсім не було, і дівчині доводилося викроювати його при кожному зручному випадку.

Незабаром після народження дочки, чоловік залишив її, і єдиним джерелом існування стало державне посібник. Дитина вимагала постійної турботи, тому часу на себе у дівчини залишалося дуже мало. Однак, всі його вона присвячувала улюбленому заняттю – написання оповідань.

Коли книга була готова, юна письменниця відправила її у кілька видавництв. Але всі відповіли відмовою, знаходячи в книзі якийсь «недолік». Юна письменниця вже думала, що чорна смуга в її житті ніколи не скінчиться. Але кидати улюблену справу не хотіла, і продовжувала писати, паралельно заробляючи викладанням мови.

Через якийсь час вона зустріла одного літературного агента, який відвіз її рукопис на книжковий ярмарок у Франкфурті. І незабаром дівчина отримала перший гонорар в пару тисяч доларів. Ще через якийсь час їй видали грант у дванадцять тисяч доларів на її новий твір, і вона нарешті змогла купити собі комп’ютер.

Успіх наростав лавиноподібно, і в один прекрасний ранок вона прокинулася мільйонеркою.

Вам її ім’я, швидше за все, знайоме, Її звуть Джоан Роулінг, вона автор экранизированного бестселера «Гаррі Поттер». І вона ніколи не вчилася на письменника, вона просто робила те, що любить. Але її перша ж книга принесла їй більше успіху, ніж багаторічна освіту в університеті і стаж секретаря-перекладача.

І на закінчення цієї історії мені хочеться поставити Вам одне метафоричний питання: Якщо вже давно ваш шлях не приносить вам задоволення і бажаних результатів, і ви розумієте, що щось треба міняти. І в один прекрасний ранок, ви виявляєте в себе давно забутий талант, завдяки якому ви можете допомогти тисячам людей і зробити СВОЄ життя щасливим. Що ви зробите зі своїм талантом?!

Відповідь очевидна, але, чомусь у житті так ми чинимо не завжди….

Гарних вам рішень.
Е. Д.


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається