Використовуйте силу своєї чарівності! (частина 2)

5

Секрет 3. Будьте уважні до людей.

Люди люблять, коли до них проявляють інтерес. Дайте їм те, що вони хочуть!

Прості прийоми, які можна використовувати у процесі спілкування:

1. Частіше називайте свого співрозмовника по імені.

2. Підтримуйте контакт очима під час бесіди.

3. Цікавтеся справами свого співрозмовника.

4. Більше слухайте!

Тут вам дуже знадобиться ваш самий цінний навик – вислуховувати до кінця з цікавістю на обличчі. І пам’ятайте: не можна перебивати людини, коли він говорить про щось серйозне для себе і нешанобливо ставитися до його думки.

Будьте уважнішими до людей, і ви побачите світ, оточений цікавими людьми.

 

Секрет 4. Жартуєте і веселіться.

Кожен день, мільйони і мільйони людей платять за те, щоб розважитися. Їм і не в домек, що основний центр веселощів це вони самі. Людина рівно на стільки веселий і щасливий, наскільки він сам собі дозволяє.

Проведіть маленький аналіз поточного стану. Який у вас зараз настрій? Якщо вам не дуже подобається свій настрій на даний момент – подумайте, як ви можете його підняти. Що ви можете зробити, щоб воно стало гарним, а ще краще, відмінним? Неодмінно зробіть це. Підтримуйте своє відмінний настрій як можна довше і діліться своїм настроєм з іншими людьми.

Відкрию вам маленьку таємницю: коли ти ділишся своїм настроєм з іншими людьми, то його менше не стає.

Відкрию вам середню таємницю: коли ти в гарному настрої, твої справи самим дивним чином починають йти краще. Якщо у тебе гарний настрій завжди, тоді успіх супроводжує тобі у всьому.

Відкрию вам велику таємницю: люди, які жартують, перебувають у хорошому настрої і діляться цьому з навколишнім світом, незмінно, стають центром загальної уваги і інтересу.

Діліться з усіма своїм хорошим настроєм!

 

Секрет 5. Жестикулируйте.

Одного разу, гуляючи зі своїм маленьким сином, тоді йому було близько 1 року, я помітив, що він дивиться на когось, не відриваючи погляд. Так тривало досить довго, і я зацікавився, що ж так сильно привернуло його увагу. Це виявився молодий чоловік, років 18-ти в оточенні своїх друзів. Друзі також «відкривши роти, дивилися на нього.

Нічим особливим хлопець не відрізнявся, крім одного: він голосно щось розповідав і дуже бурхливо жестикулював. Його руки і тіло «кричало» у всі сторони. Це було дійсно показово.

На прикладі свого сина, я вперше зрозумів, що широка жестикуляція і гучна мова притягують увагу оточуючих і при цьому, хочу зауважити, увагу неусвідомлене.

Рекомендації:

— Введіть свою поведінку широкі жести.

— Нехай велика частина ваших жестів, буде на рівні грудей і вище.

— Особливу увагу приділіть відкритим жестам, з відкритими долонями.

Жестикулируйте більше і готуйтеся стати центром загальної уваги!

 

Продовження слідує…


Якщо цей пост був корисний, оцініть його і поділіться з друзями

Твітнуть
lang: uk_ua
Подобається